«The Way of Power»

6 квітня о 17.00 у Центрі сучасного мистецтва «Совіарт» відкриється арт-проєкт «The way of Power». Це ювілейна виставка всеукраїнської творчої спілки художників «БЖ-АРТ», яка також присвячена Віктору Хаматову – засновнику Центру сучасного мистецтва «Совіарт», першої недержавної мистецької організації в Україні, яка була створена у 1987 році.

За період своєї діяльності «Совіарт» провів більше 200 виставок за участю понад 500 митців, організовував масштабні міжнародні художні виставки, в тому числі,  разом та за участі з «БЖ-АРТ».

В цьому році творчій спілці виповнюється 30 років. За цей час учасники сквоту на Великій Житомирській стали одними із найвідоміших українських митців, а спільнота переросла у всеукраїнську творчу спілку, яка нині є однією з рушійних сил сучасного українського мистецтва.

Річниця яку відзначає цей проєкт це відзначення значного пройденого шляху, боротьби та становлення в нашому буремному сьогоденні. Це своєрідне підсумування та новий початок, який визначає здатність до розвитку та змін, що є ознакою сили.

Список учасників: Бернат Л., Бевза П., Белюсенко О., Вайсберг М., Гуренко А., Кірілова О., Левіч О., Мудрук Н., Прокоф’єв І., Соловйова О., Татарський В., Журавель М., Журавель В., Шерешевський В., Шкарупа В., Фірцак Б.

Може бути цікавим