Програма Фестивалю
Міжнародний Фестиваль фотографії
KievFotoCom logo
'2008

Інформація, контакти:
Галерея РА: тел.: (044) 235-36-19, e-mail: ra@svitonline.com http://kievfotocom.com
ЦСМ "Совіарт": тел.: (044) 425-22-19, e-mail: soviart@iptelecom.net.ua, www.soviart.com.ua

Програма Фестивалю «KievFotoCom-2008»
 

Дата Час Подія Країна Автор Місце
09.10.2008
четвер
17.00 Прес-конференція     Галерея РА
  19.00 Відкриття виставки 1 Польща Rafal Milach Галерея РА
  20.30 Церемонія відкриття Фестивалю     уточнюється
11.10.2008
субота
12.00 Майстер-клас 1 Польща Rafal Milach Галерея РА
12.10.2008
неділя
17.00 Відкриття виставки 2 Нідерланди Diana Blok Совіарт
13.10.2008
понеділок
19.00 Майстер-клас 2 Нідерланди Diana Blok Совіарт
14.10.2008
вівторок
19.00 Відкриття виставки 3 Росія Igor Moukhin ФСРМ
15.10.2008
середа
19.00 Майстер-клас 3 Росія Igor Moukhin ФСРМ
17.10.2008
п’ятниця
19.00 Відкриття виставки 4 Україна Віктор Марущенко
співавтори: Мирина Литвиненко, Андрій Скакодуб
Brucie Collections
18.10.2008
субота
12.00 Майстер-клас 4 Україна Віктор Марущенко Brucie Collections
19.10.2008
неділя
17.00 Майстер-клас 6 Україна уточнюється Галерея Лавра
  19.00 Відкриття виставки 6 Україна ЛАБОРАТОРІЯ KFC Галерея Лавра
21.10.2008
вівторок
19.00 Відкриття виставки 5 Чилі Tomas Munita Галерея РА
23.10.2008
четвер
19.00 Відкриття виставки 7 США Lori Grynker Мистецький Арсенал
24.10.2008
п’ятниця
18.00 Відкриття виставки 8 Литва Vitas Luckus Совіарт
  20.30 Церемонія закриття Фестивалю     уточнюється
25.10.2008
субота
12.00 Майстер-клас 5 Чилі Tomas Munita Галерея РА
  15.00 Майстер-клас 7 США Lori Grynker Мистецький Арсенал
26.10.2008
неділя
12.00 Майстер-клас 8 Литва Vitas Luckus Совіарт
07.11.2008
п’ятниця
19.00 Спеціальний гість KFC
Відкриття виставки 9
Росія Victoria Ivleva Галерея РА
08.11.2008 12.00 Спеціальний гість KFC
Майстер-клас 9
Росія Victoria Ivleva Галерея РА
2009          
Уточнюється   Відкриття виставки 10 США Beth Yarnelle Edwards Галерея
«дім Миколи»
Уточнюється   Майстер-клас 10 США Beth Yarnelle Edwards Галерея
«дім Миколи»
Програма Фестивалю