Новости

Це те, як ми думаємо про перенаселення расист? | Фред Пірс

Це просто 50 років з часу публікації книги Пауль Ерліх демографічна бомба оцинк глобальної дискусії про перенаселення. Опублікована в 1968 році, його мільйонними продажами Мальтуса полеміка припустив, що за розведення бідні країни вбивають планету. І почався він у мегаполісу: столиця Індії-Делі. 100 мільйонів місто: урбанізація є 21-го століття... ( подробнее )

Не менш 7,7 м бразильці змушені покинути будинки з 2000 року, дослідження знаходить

Не менш 7,7 млн. бразильців, або кожну хвилину, були змушені покинути свої будинки з 2000 року, новаторське дослідження знайшло.

З них 6,4 млн. переїхала після великомасштабного повені, посухи та інші стихійні лиха, а 1,2 мільйона людей були змушені покинути великомасштабних будівельних проектів, як будівництво гребель.

Аналіз... ( подробнее )

Інтернет розбурхав "український наряд" культової американської співачки: жовто-блакитний костюм Леді Гаги вже встановив рекорд по лайкам - кадри

"Ніч перед "Греммі". Музика, музика і знову музика", – прокоментувала Леді Гага один зі знімків, викликав справжній захват фанатів американської поп-діви.

Гага підбадьорила своїх фанів фото, де вона зображена в жовто-блакитному вбранні, передає "Диалог.UA".

подробнее )

Нехай визнає Росію агресором: концерт Білик у Львові будуть блокувати націоналісти

Націоналістичні організації Львова, зокрема "Сокіл", "ОУН", "Опір Романа Шухевича" і "Дух нації" погрожують зірвати концерт Ірини Білик, якщо вона не назве Росію агресором, а Крим - незаконно захоплених.

Про це інформує "Диалог.UA".

Представники націоналістичних організацій Львова хочуть, щоб співачка Ірина Білик під час прес-конференції,... ( подробнее )

Австралія 1,800 перебувають під загрозою зникнення, видів, але не перерахованих критичних місцезростань в 10 років

Австралія не міститься будь-яких критичних місць проживання для охорони рідкісних і зникаючих тварин на федеральному критичного регістра середовищем існування для більше ніж десяти років.

І тільки п'ять місць були зареєстровані в базі даних, оскільки національні закони з охорони навколишнього середовища Австралії – про охорону навколишнього... ( подробнее )

Де галасливий місто в світі?

Постійний гул транспорту, неумолчний шум, пронизливі сирени, гудки клаксонів, вереск динаміків – шум у містах явно неприємність.

Але це ще і небезпека. Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) описав шумове забруднення як недооцінювати загрозу, яка може призвести до втрати слуху, серцево-судинні захворювання, когнітивні порушення,... ( подробнее )

Популярний репер та продюсер Потап назвав ім'я свого фаворита нацвідбору, який гідно представить Україну на "Євробаченні - 2018"

Учасниця вокального шоу "Голос" Ингрет Костенко стала фавориткою в рамках національного відбору на "Євробачення 2018" для репера Олексія Потапенка.

Український репер та продюсер Потап назвав свою фаворитку в рамках національного відбору на "Євробачення 2018", передає "Диалог.UA".

подробнее )

Путін показав тих артистів, які хочуть знищення України: Поліна Гагаріна, Діма Білан, Нюша, Михайло Галустян... - кадри

Також у списку Тіматі, Григорій Лепс, група "А-Студіо", Вікторія Дайнеко, Олександр Панайотов та інші.

Відомі російські зірки шоу-бізнесу випустили в РФ пісню-гімн президенту Путіну, який зібрався на 4-й термін. Про це інформує "Диалог.UA".

Так, у кліпі PutinTeam на пісню "Дороговказна зірка" в стилі "нам партія мати, комсомол... ( подробнее )

Вже не "альтернатива", основною поновлювані джерела енергії, штовхає ціну вниз | Саймон Холмс ? суд

У перший день осені десятки тисяч Вікторіанці отримали приємний сюрприз від їх сила компанії — їх рахунки за електроенергію йшли вниз. Ціни знижено 5%, оскільки рітейлер збільшив свої інвестиції в поновлювані джерела енергії.

Це, швидше за все, стало несподіванкою для багатьох. Оскільки прем'єр-міністр Малкольм Тернбулл і міністр енергетики,... ( подробнее )

Кріль знайшов, щоб зламати микропластик – але це не врятує океанів

Перша в світі дослідження, проведене Австралійськими вченими, показало, що кріль може переварити певні форми микропластического на більш дрібні, але не менш поширені – фрагменти.

Дослідження, опубліковане в журналі природа комунікації в п'ятницю, виявили, що Антарктичний криль, антарктичний криль, може зламати 31.5 мкм поліетиленові кульки... ( подробнее )