Здоровье

Графік роботи поліклініки на святкові дні 8-го березня

8 березня — вихідний;

9 березня — час роботи з 8:00 до 14:00;

10 березня — час роботи з 8:00 до 14:00;

11 березня — вихідний.

Це графік для міської та дитячої поліклінік.

Нагадаємо, 12 березня в Республіці Крим указом глави РК Сергія Аксьонова оголошено неробочим вихідним днем... ( подробнее )

Вчені знайшли спосіб продовжити фертильність людей

Вчені з Princeton University знайшли засіб, який може продовжити період фертильності у жінок терміном від 3 до 6 років. Відкрити засіб допомогли мікроскопічні черв'яки Caenorhabditis elegans (C. elegans), у яких, як виявилося, багато спільних з людьми генів.

Кілька років тому було встановлено, що незапліднені яйця C. elegans з часом... ( подробнее )

Чому сіпається брова?

Неконтрольоване посмикування брів може виникати з різних причин, наприклад, через надмірне вживання кофеїну, стресу або перенапруження очей. Однак це може бути й ознакою таких серйозних розладів, як параліч Белла або синдром Туретта. Посмикування брів - це мимовільне рух шкіри навколо брови. Подібні спазми, як правило, безболісні, але вони можуть... ( подробнее )

Потрібно мочить зубну щітку перед тим, як почистити зуби?

Потрібно мочить зубну щітку перед тим, як видавити на неї пасту? Виявляється, існують як прихильники «мокрою», так і «сухий» зубної щітки, і чергова дискусія між ними недавно розгорілася в одній із соцмереж

Одна група людей вважає, що перед тим, як почистити зуби, потрібно намочити щітку під проточною водою і тільки після цього нанести... ( подробнее )

Що таке «хвороба Ікс» і чому її потрібно боятися?

Нещодавно фахівці Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) заговорили про можливу епідемії невідомого поки захворювання, яке назвали «хворобою Ікс».

Кожен рік ВООЗ складає списки хвороб, які становлять небезпеку для громадської охорони здоров'я і загрожують серйозними епідеміями. У минулі роки В ці списки входили такі хвороби... ( подробнее )

Які помилки ми допускаємо при наданні першої допомоги?

У житті кожного може настати момент, коли йому необхідно надати першу допомогу людині. У надзвичайних ситуаціях на рахунку кожна секунда. Тому важливо не розгубитися, і знати, що можна робити, а які дії будуть помилковими і ще більше нашкодять потерпілому. У цій статті ми розберемо основні помилки про надання першої допомоги. Що робити, якщо чоловік... ( подробнее )

Нещасними залишаються ті люди, які прагнуть знайти щастя

Будь-яка людина хоче бути щасливою. Для кожного це поняття має свої власні складові. Проте вчені заявили, що люди, які сприймають досягнення щастя як мета, страждають від браку часу і відчувають себе нещасними. Єк Йонг Кім, що працює в Ратгерском університеті (США) і Сем Маглио з канадського Університету Торонто провели дослідження, в якому спробували... ( подробнее )

Фруктові напої шкідливі для зубів

Фруктові чаї та напої таять в собі приховану небезпеку, стверджують дослідники з Королівського коледжу Лондона: вони виявили, що регулярне вживання напоїв «з кислинкою» в 11 разів збільшує ризик розвитку ерозії зубної емалі.

«Кислі напої сьогодні на піку моди, – говорить провідний автор роботи доктор Саоирс О'тул (Saoirse O Tooles),... ( подробнее )

Зайва вага у жінок може бути пов'язаний з небезпечним розладом

Наявність зайвих жирових відкладень в області живота може бути пов'язано з розвитком тривожних розладів, і особливо це стосується жінок середнього віку, передає Eurekalert з посиланням на журнал The North American Menopause Society.

Повідомляється, що фахівці проаналізували дані про більш ніж 5500 жінок Латинської Америки. Середній... ( подробнее )

Вчені довели, що після виходу на пенсію здоров'я чоловіків поліпшується

Здоров'я представників чоловічої статі поліпшується після виходу на пенсію. Однак для жінок це подія не приносить ніяких змін, оскільки вони в будь-якому віці намагаються дотримуватися здорового способу життя. Деякі чоловіки вважають, що як тільки вони опиняться на пенсії, їх здоров'я серйозно погіршиться, вони стануть частіше хворіти. Але результати... ( подробнее )