Анонс  | Прес-реліз  | Фотохроніка ЦСМ "Совіарт"  | Архів  | Карта сайту
28.03 – 2.04.2008: Х ленд-арт симпозіум «Могриця». студентський проект
ЦСМ "СОВІАРТ": м. Київ, вул. Андріївський узвіз, 22-а, 1-й поверх
Відкриття 28 березня о 18.00
 
 
ПРЕСС-РЕЛИЗ
 

Х ленд-арт симпозіум «Могриця»
студентський проект
Автор ідеї та куратор ленд-арт симпозіуму «Могриця»: Ганна Гідора
Куратор студентського проекту: Наталія Кохан

28 березня – 2 квітня 2008 р.
Відкриття 28 березня в 18.00

ЦСМ «СОВІАРТ»: м. Київ, вул. Андріївський узвіз, 22-А


У 1997-2007 роках, поблизу села Могриця Сумської області, на мальовничих схилах прикордонного простору, між ланцюгом межових городищ Сіверських земель, проходить ленд-арт симпозіум.

Ленд-арт - спосіб життя сучасного художника, для якого довкілля є естетичною субстанцією. У природному середовищі художник творить образ, що виявляє емоційну й інтелектуальну сферу життя людини, котра свідомо повертає себе у філософсько-спонтанний стан осмислення довкілля.

Символ симпозіуму - родова скроньова спіраль племені Сіверян у річному коловороті старослов'янського календаря VІІ ст., що одночасно демонструє територіальний і смисловий зміст симпозіуму, який прагне до розвитку діалогу людини з прадовкіллям, розширення естетичного простору від межі «я –території» художника до простору ландшафту, де їх об'єднує вічна влада часу.

«СПІВ-БУТТЯ» 16 - 26/07 2007 - студентський проект, що включає створення об'єктів у довкіллі та реалізацію дій у довкіллі з використанням місцевого крейдяного ландшафту, проведення майстер–класів відомими художниками: Олександром Животковим, Олексієм Малих, Юрієм Баранніком, Григорієм Протасовим.

Х ленд-арт симпозіум «Могриця 2007» - 36 творів і дій у довкіллі, де автори з Києва, Львова, Вінниці, Запоріжжя, Харкова, Сум, Москви візуально організовували простір ландшафту, воду, повітря, вогонь у певні середовища і ситуації «спів-буття».

Експозиційний проект у ЦСМ «Совіарт» відображує образи об’єктів та дій, створених у ландшафті симпозіуму 2007 року через фото-світлини, фільм та інсталяції.


Інформаційна підтримка:
видавництво "Совіарт", журнал "Галерея", Артмедіацентр www.soviart.com.ua

ЦСМ "Совіарт": м. Київ, вул. Андріївський узвіз, 22-а
тел.: (044) 425-2219, тел./факс: (044) 425-1079
e-mail: soviart@iptelecom.net.ua, сайт: www.soviart.com.ua

Фотохроніка
Photo-chronicle Photo-chronicle Photo-chronicle Photo-chronicle Photo-chronicle Photo-chronicle Photo-chronicle Photo-chronicle Photo-chronicle Photo-chronicle Photo-chronicle Photo-chronicle Photo-chronicle Photo-chronicle Photo-chronicle Photo-chronicle Photo-chronicle Photo-chronicle Photo-chronicle Photo-chronicle
Анонс  | Прес-реліз  | Фотохроніка ЦСМ "Совіарт"  | Архів  | Карта сайту